.

.

New
Производо Држач За Пенкало За Биро, Организатор На Чаши За Држач За Моливи Од Метална Мрежа Канцелариски Канцелариски Материјал Држач За Четка За Шминка, Црно

Производо Држач За Пенкало За Биро, Организатор На Чаши За Држач За Моливи Од Метална Мрежа Канцелариски Канцелариски Материјал

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен Челик-Цврст и издржлив, без лесно свиткување или деформација (Три Големини (Црна, Бела) : С/ М/ Л). Подлога Внатре - за заштита Од секаква гребнатинка и бучава од пенкала. Лесна Видливост На Вашите Предмети-Модерен и едноставен декор за вибрации, изгледа уредно во вашиот работен простор , домашна и училишна училница за деца, деца, ученици, тинејџери и наставници. Складирање за Секој Бизнис Канцелариски Материјал Додатоци За Снабдување-Пенкала, Моливи , хајлајтер, Ножици , Маркери, Боички, четка за Шминка и така натаму.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи