.

.

New
Светилки За Бања Во Фарма, 3 Светло Дрво Рустикални Светла За Бања Над Огледало Со Проѕирна Стаклена Сенка, Гроздобер Црни Суетни Светла За Кујна Во Ходникот Во Спал

Светилки За Бања Во Фарма, 3 Светло Дрво Рустикални Светла За Бања Над Огледало Со Проѕирна Стаклена Сенка, Гроздобер Црни Суетни

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

●Светла За Суета На Фарма ● нашите уреди за осветлување на бањата го прифаќаат популарниот рустикален стил на дизајн на фарма. Основата на трупецот со тело од црна метална ламба и проѕирна стаклена абажур претставува едноставно и чисто feelingетско чувство, додавајќи природна забава во вашиот дом. ●Светло За Суета Во бањата + Нашите светла за суета не само што можат да се инсталираат надолу, туку и нагоре, свртени нагоре за да фрлат повеќе светлина и свртени надолу за да ја направат светлината попријатна за окото. Металното тело е силно и издржливо, а сенката е водоотпорна и отпорна на прашина, што го прави совршен избор за осветлување на бањата. ●Лесен За Инсталирање ● целиот хардвер потребен за инсталација на тела за осветлување на суета е вклучен во пакетот, треба да поминете само неколку минути за поврзување на жиците и монтажа на абажур (сијалицата не е вклучена). Рустикални светилки за бања големина : 16,53" х 4,6 "х 7,1"(Lx Wx H), компатибилен со Сите е26 светилки (40w max) како ШТО СЕ LED, CFL, Халоген, Блескаво, итн. ●Применливи прилики}едноставниот и рустикален дизајн на суетата за бања 3 е погоден за различни стилови на декорација, како што се модерни и фарми. Покрај тоа што се користи како светилки за суета во бањата, може да се користи и за осветлување на вашата дневна соба, спална соба, кујна, фоаје, ходник итн. €Искрена Услуга€eatich bath суета светлина помина повеќе тестирање на квалитетот пред транспортот. Ако најдете било какви проблеми, можете да не контактирате во секое време. Ние ќе одговориме за прв пат и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение за да ви донесеме позадоволувачко и поудобно искуство за купување. Исклучи Сијалица. П : што Ако стаклената сенка на светилката се скрши по добивањето на пакетот? или скршен случајно откако ќе го користите одреден временски период?. О : не можеме да го контролираме кршењето на производот предизвикано од несреќата за време на транспортот. Можеме да ви испратиме заменливи стаклени абажури во рок од една година од купувањето. П : дали оваа ѕидна светилка вклучува сијалица?. О : Нашите пакети не содржат светилки. П : за какви светилки одговараат овие светилки за бања?. О : ова светло за бања бара 3 основни светилки Е26 (40w макс). Специјализирана за дизајн и производство на светилки, EATICH е длабоко вкоренет во индустријата за светилки со децении и го освои признанието и довербата на нашите клиенти. - Нашата цел е да произведеме стилски светлосни тела за нашите потрошувачи и да им го олесниме животот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи