.

.

New
Копче за ослободување на блендата VKO, метална топла чевли покривка компатибилен со Fujifilm X-T4 XT3 XT20 XT30 X100F XPRO3 XPRO2

Копче за ослободување на блендата VKO, метална топла чевли покривка компатибилен со Fujifilm X-T4 XT3 XT20 XT30 X100F XPRO3

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Копчето и конвексексното копче за ослободување на блендата ви даваат различно искуство при снимање фотографии; обезбедува подобра заштита на монтирање на топло чевли отколку универзални капачиња за покривање. Копчето е 100% изработено од квалитетен месинг, а не од ефтина алуминиумска легура; топла покривка на чевли е изработено од врвен алуминиумски легура материјал, тенок и преносен. Копчето е полирано и емајл обоена, секоја боја е навистина убава; Посветен заштитен капак компатибилен со фотоапаратот Фуџифилм и навлегување; Го штити вашиот топол чевел подалеку од гребнатини, отпечатоци од прсти, прашина, влага и оксидација. Компатибилен со фотоапаратите Fujifilm X. Копчето и конвексексното копче за ослободување на блендата ви даваат различно искуство при снимање фотографии; обезбедува подобра заштита на монтирање на топло чевли отколку универзални капачиња за покривање. Копчето е 100% изработено од квалитетен месинг, а не од ефтина алуминиумска легура; топла покривка на чевли е изработено од врвен алуминиумски легура материјал, тенок и преносен. Копчето е полирано и емајл обоена, секоја боја е навистина убава; Посветен заштитен капак компатибилен со фотоапаратот Фуџифилм и навлегување; Го штити вашиот топол чевел подалеку од гребнатини, отпечатоци од прсти, прашина, влага и оксидација. Компатибилен со фотоапаратите Fujifilm X. Копче за ослободување на блендата VKO, метална топла чевли покривка компатибилен со Fujifilm X-T4 XT3 XT20 XT30 X100 F XPRO3 XPRO2 итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи