.

.

New
Голема точка на среќа светло сина градба - Најдоброто допрва треба да дојде - Декорации за голема светло сина матура - 2023 година - банер за букви на отворено

Голема точка на среќа светло сина градба - Најдоброто допрва треба да дојде - Декорации за голема светло сина матура - 2023

DEN 559.84

Стока
Во продавницата

Вклучува 10 јарди бело снимање. Јардтастична : Светло сина градба - Најдоброто допрва треба да дојде на мерка на банер на отворено, мерка 12,25 "x 17,5"; 0 мерка 12 "x 17,5" висока; 3 мерка 12. Вашиот банер за годината лесно станува центар на дисплеј надвор или внатре кога ќе го координирате со други тематски декор. Направено од цврста пластика со еднострано печатење, оваа година банер може да се обеси на ограда, тремот или помеѓу дрвјата во задниот двор за да го направите вашиот двор најфантастично на блокот! Водоотпорен и отпорен на временски услови, банерот може повторно да се користи повторно и повторно.25 „x 18“ висока и мерка за постепено капаче 11,5 "x 7". Започнете од едната страна на аранжманот на транспарентот и жицата што се наоѓа низ првата дупка, од напред до назад. Тие се индивидуално прегледани и внимателно спакувани со рака. Конечно, закачете го транспарентот на посакуваната локација. Лесно склопување : Светло сино Град - Најдоброто допрва треба да дојде на банер на отворено година, бара лесно собрание.Светло сино ниво - Најдоброто допрва треба да дојде декорацијата на банер на отворено, вклучува 2023 парчиња, 2 облици парчиња и бело прицврстување за виси. Започнете од едната страна на аранжманот на транспарентот и жицата што се наоѓа низ првата дупка, од напред до назад. Направено од цврста пластика, водоотпорна и отпорна на временски услови, вашиот светло сино одделение - најдоброто допрва треба да дојде банерот на отворено година, може да се изостави кога дипломираната забава ќе заврши или повторно се користи. Вклучува 10 јарди бело снимање. Направено во САД : Светло сино Град - Најдоброто допрва треба да се појават транспаренти на отворено, се дизајнирани и произведени во нашиот објект Висконсин користејќи материјали што се направени во САД. Продолжете со затегнување низ сите парчиња, со снимање свртен кон задниот дел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи