.

.

New
Pretyzoom Haper Pafter Tag 12 парчиња Божиќ Крафт хартија торба за завиткување, симпатична печатење подароци торбичка за складирање на бонбони, третирајте торба за забава, фаво

Pretyzoom Haper Pafter Tag 12 парчиња Божиќ Крафт хартија торба за завиткување, симпатична печатење подароци торбичка за складирање

DEN 323.20

Стока
Во продавницата

Со голем капацитет, совршен за држење на многу подароци за вашите пријатели. Идеално за пополнување со подароци, слатки и чоколади, добрите и други мали подароци се третираат. Чанти за третман на хартија се совршени за држење завиткани бонбони и закуски, мали играчки или Божиќни и забави. Супер прекрасна дизајн со теми од Божиќ со многу удобна текстура. Создадете повеќе празнична атмосфера во забавата. Исто така, може да се користи широко во продавниците, канцелариите, хотелите и ресторанот, баровите и на кое било друго место што сакате да го украсите. Christmas Description This е торба за хартија Крафт, практична за широки апликации. Декор за Божиќна шема Surafce направи да одговара за Божиќ, а висококвалитетниот материјал за хартија Крафт го прават идеален за држење леб, бонбони, бисквити, десерт, појадок, итн. Погоден за дома, кафе, ресторани и забавни кеси за хартија. Карактеристики- Боја : Случајна.- Материјал : Крафт хартија.- Големина : приближно. 21x25.5x10cm.- Торбите за третман на хартија се совршени за држење завиткани бонбони и закуски, мали играчки или Божиќни и забави. Создадете повеќе празнична атмосфера во забавата.- Со голем капацитет, совршено за одржување на многу подароци за вашите пријатели. канцеларии, хотели и ресторани, барови и кое било друго место што сакате да го украсите. Пакувања вклучувајќи ја торбата за хартија Крафт за Божиќ Крафт.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи