.

.

New
Двтел Едноставен Рачен Диспензер За Сапун Со Притискање На Црно Средство За Дезинфекција На Раце За Домаќинство Монтирано На Ѕид Погодно За Бања

Двтел Едноставен Рачен Диспензер За Сапун Со Притискање На Црно Средство За Дезинфекција На Раце За Домаќинство Монтирано На

DEN 734.24

Стока
Во продавницата

Едноделно притискање на голем панел, висока јачина, долг век на траење, не е лесно да се акумулира нечистотија, лесно се чисти. Врвот е извртен за отклучување и додавање течност, лесен за ракување. Избрана е суровина ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, со одлични перформанси, отпорност на корозија и отпорност на гребење. Излезот на течноста за стискање е едноставен и удобен, без отпад, заштеда на енергија и заштита на животната средина. 0,8 мл еднообразно празнење, издржливо, не е лесно за истекување, без отпад. Панелот има визуелен прозорец за лесно набудување и потсетување за додавање течност. Ние се стремиме да обезбедиме највисок стандард на услуги на клиентите на секој клиент за да се осигураме дека имате пријатно искуство за купување. Ако имате други потреби, можете да кликнете на мојата продавница за да ја видите. Име на производ : диспензер за сапун материјал : увезен метод На Абсинсталација : монтиран на ѕид боја : технологија на црна површина : оксидацијадали автоматски да се насети : Ноликвиден излез : 0,8 mlcapacety : 450mlbody големина : ширина 115x длабочина 90x висина 230mm1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да ја купите.2. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.3. Бидејќи станува збор за рачно мерење, ве молиме држете растојание од 1-2см, благодарам. Ако ви требаат други стилови, ве молиме контактирајте ме. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да одите во мојата продавница за да проверите. Ние веруваме дека можеме да ги задоволиме вашите потреби со висококвалитетни производи. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не преку ем.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи