.

.

New
Индустриска градежна машинерија затегнување на пролет цилиндрична спирална пролетна затегнување пролетна затегнување на пролетта пролетна жица Дијаметар на жиц

Индустриска градежна машинерија затегнување на пролет цилиндрична спирална пролетна затегнување пролетна затегнување на пролетта

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа. Големина : Дијаметар на жица (1,2мм), надворешен дијаметар (10мм), должина (70-200мм). Материјал : Не'рѓосувачки челик. Површински третман : нетретиран. Количина : 1. Пролетта зазема важна позиција на глобалниот пазар и широко се користи во бродови, компјутери, електроника, калапи, биологија, хемикалии, воздушна вселена, железница, нуклеарна енергија, ветерна енергија, термичка моќност, градежни машини, машини за рударство, градежништво Машини, лифтови и други полињалиндрични спирални пролетни напнатост пролетна напнатост пролетна пролетна жица Дијаметар на жица 1,2мм Надворешен дијаметар 100мм Повлечете ги Параметрите на пролет пропродукција : Име : Продолжување на пролет/затегнување на затегнување : Дијаметар на жица (1,2мм), надворешен дијаметар (10мм), должина (70 -200мм) Материјал : Не'рѓосувачки Steelsurface Третман : Непределување : 1features : Продолжената пролет е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; висока сила, не е лесна за деформација; Запознајте го стандардот Рош, заштита на животната средина. Големина Опис : Ознака на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина) На пример : 1.0 * 11 * 10 (дијаметарот на жицата е 1,0мм, надворешниот Дијаметарот е 11мм, а должината е 10мм.) Објаснете го купувањето : Ако не ви треба должина, можете да купите производ со слична големина. На пример, ако сакате да купите 1.0 * 11 * 15, можете да купите должина од 10мм, а потоа да напишете во областа на пораката : 1.0 * 11 * 15. (Ве молиме, повикајте се на списокот за инвентар за купување) Белешка : Големината на забелешките во областа на пораката мора да биде во списокот со инвентар, во спротивно нема да можеме да испорачаме, ве молиме простете ми. Производ Фото : Белешка : Следното е список на сите наши наши резерви.3мм Дијаметар на жица 3мм Надворешен дијаметарски белег : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина) 0,4мм Дијаметар на жица 4мм Надворешен дијаметарски белег : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (Должина) 0,5мм Дијаметар на жица 3мм Надворешен дијаметарски дијаметарски дијаметар со дијаметарска марка : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина) 0,5мм Дијаметар на жица 4мм Надворешен дијаметарски белег : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (L.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи