.

.

New
Русија 1898 година 1 Руба сребрена руска монета

Русија 1898 година 1 Руба сребрена руска монета

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Тежина на монети : 19,82 g. Финаленост : 0,900 сребро. Марк нане : А. Тежина на монети : 19,82 g. Финаленост : 0,900 сребро. Марк нане : А. 1898 година 1 Руба сребрена руска монета Тежина на монети : 19,82 g финост : 0,900 сребрена марка : испорака : само купувачи на САД, ве молам. Политика за враќање 3 дена пари назад. Купувачот плаќа пренасочен превоз. Ако имате прашања, ве молиме, слободно прашајте.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи