.

.

New
XDD 6M Повлечена облека што може да се повлече во внатрешната и надворешната облека што може да се повлече од облека ABS материјал од не'рѓосувачки челик јаже заштедува

XDD 6M Повлечена облека што може да се повлече во внатрешната и надворешната облека што може да се повлече од облека ABS материјал

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

[Висококвалитетен материјал] : Изработено е од 304 не'рѓосувачки челик, ткаен со 49 силни челични жици, 7*7 нишки силен кондензат, цврсто заклучен и лесен за вчитување на 20 килограми. [Толка на ролерот] : Пред да се ротира, товата е надвор и се закова во јажето; По ротирање, таа е прилагодена и затегната, а товата е повлечена; Топката на ролерот, прилагодете ја затегнатоста за да ја прилагодите затегнатоста, движете се нагоре и надолу за лесно затегнување. [Заштеда на простор] : Овој вид на повлекување на облека за повлекување само зазема малку простор кога се одвива, со што остава доволно простор за облека. Дизајнот што може да се повлече овозможува лесно да се преклопи во правоаголна лента поставена на идот, што заштедува простор. [Постојано повлекување] : За време на употребата, ако случајно го олабавите јажето додека го закачувате јажето по грешка, јажето ќе се врати на главното тело безбедно со униформа брзина, обезбедувајќи безбедност. [Услуга за квалитет] : Ако ви треба квалитет, удобност и сигурност, ве молиме изберете нè. Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било прашања откако ќе ги примите нашите производи, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Кажи збогум на традицијата и слободно да се исуши. Повлечете и користете, зачувајте простор, висококвалитетни материјали, мазен прекинувач, заклучување со еден клуч. Може да се користи и во затворено и на отворено, не паѓа лесно и лесно носи тежина. Име на производот : Повлечена облека за облека Материјал за производи : 304 Не'рѓосувачки челик + АБС Производ Боја : Црна, бела, Големина на златен производ : 10.5x11x4.2cm (4.13x4.33x1.65inch) Повлечена јаже Должина на јаже Пакетот вклучува : повлекување на облека за облека X1, пакет за завртки за монтирање x1 (Забелешка : Ако треба да инсталирате без удирање, заради причините за меѓународниот превоз, лепилото е течен и не може да се транспортира. Треба сами да го подготвите) Белешка 1. Рачно мерење во нашата продавница, може да има грешка од 1-3мм, ве молиме погледнете го вистинскиот производ 2. Бојата може да биде различна, но ве молиме изберете внимателно во разумен опсег.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи