.

.

New
Вода со вода Флосер безжичен за заби, 250мл професионален стоматолошки орален наводнувач, преносен и полнење на лекот за чистење на преносни заштеди простор

Вода со вода Флосер безжичен за заби, 250мл професионален стоматолошки орален наводнувач, преносен и полнење на лекот за чистење

DEN 542.40

Стока
Во продавницата

[4 режими за чистење] Стоматолошкиот конец има 4 режими : „Стандарден, нежен, пулс, контрола на точката“ и дизајн на низок шум за ваш избор. [4 режими за чистење] Стоматолошкиот конец има 4 режими : „Стандарден, нежен, пулс, контрола на точката“ и дизајн на низок шум за ваш избор. Ова е ефект што традиционалното четкање не може да го постигне. Силна моќност, почисто миење. [250мл резервоар за вода што може да се одвои] Овој стоматолошки конец може да обезбеди доволно, непрекинато орално чистење и ви овозможува темелно да ја исчистите внатрешната скала, што не е можно со обични орални наводнувачи. Преносен дизајн, многу погоден за патување. Умен дизајн спречува истекување и може безбедно да користи стоматолошки конец во тушот за бања. 7*24 Услуга : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, чест е да ги задоволиме сите наши клиенти и да ви помогнеме да ги решите вашите проблеми. Умен дизајн спречува истекување и може безбедно да користи стоматолошки конец во тушот за бања. Може длабоко чисти заби и гума за џвакање. За деца или постари лица, мекиот режим е подобар. Ова е ефект што традиционалното четкање не може да го постигне. 7*24 Услуга : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, чест е да ги задоволиме сите наши клиенти и да ви помогнеме да ги решите вашите проблеми. Големиот резервоар за вода од 250 мл е лесен за чистење и расклопување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи