.

.

New
Леново 8GB DDR5 Sdram Мемориски Модул-8 GB-DDR5-4800/PC5-38400 DDR5 SDRAM-4800 MHz-Unbuffered-288-pin-DIMM

Леново 8GB DDR5 Sdram Мемориски Модул-8 GB-DDR5-4800/PC5-38400 DDR5 SDRAM-4800 MHz-Unbuffered-288-pin-DIMM

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Големина меморија : 8 МК. Мемориска Технологија : DDR5 SDRAM. Брзина На Меморија : 4800 MHz. Стандард меморија : DDR5-4800/PC5-38400. Обработка На Сигнал : Непроменета. Големина меморија : 8 МК. Мемориска Технологија : DDR5 SDRAM. Брзина На Меморија : 4800 MHz. Стандард меморија : DDR5-4800/PC5-38400. Обработка На Сигнал : Непроменета. Леново 8 GB DDR5 4800 MHz Udimm Меморијата го надградува стандардниот капацитет на меморијата во одредени Компјутери, подобрувајќи ги перформансите и подобрувајќи ја способноста на КОМПЈУТЕРОТ да работи повеќе програми истовремено. Производител : Леново Група Ограничена. Производителот Дел Број : 4 X71 K53890. Име На Брендот : Леново. Име на производот : 8gb DDR5 SDRAM Мемориски Модул. Тип на производ : RAM Меморија Модул. [Технички Информации] Големина Меморија : 8 МК. Мемориска Технологија : DDR5 SDRAM. Брзина На Меморија : 4800 MHz. Стандард меморија : DDR5-4800/PC5-38400. Обработка На Сигнал : Непроменета. [Физички Карактеристики] Број На Иглички : 288-пински. Форма Фактор : ДИММ. Дебелина : 47,2 мил. Ширина : 1.2". Должина : 2.7". Тежина (Приближно) : 0,53 мл.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи