.

.

New
VXB бренд Јапонија MJC-65CS-IGR 5/8 инчи до 1 1/8 инчен вилица-тип Флексибилно спојување спојување со 2 дијаметар: 1 1/8 инчен Должина на спојување: 90 спојување Надворешен дијаме

VXB бренд Јапонија MJC-65CS-IGR 5/8 инчи до 1 1/8 инчен вилица-тип Флексибилно спојување спојување со 2 дијаметар: 1 1/8 инчен

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 5/8 инчи. Спојување со 2 дијаметар : 1 1/8 инч. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 5/8 инчи. Спојување со 2 дијаметар : 1 1/8 инч. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65 CS-IGR 5/8 инчи до 1 1/8 инчав-Тип Флексибилно Couplingnbk Јапонија MJC-65 CS-IGR 5/8 инчи до 1 1/8 инчен вилица-тип флексибилно спојување, ова е вилица Напишете флексибилно спојување. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТЕ 1 ДИАМЕТЕР : 5/8 INCHCOUPLING BORE 2 Дијаметар : 1 1/8 INCHCOUPLING Должина : 90 COUPLING Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилен спојка од типот на вилицата. Соберете и поделете го центарот и ракавот непречено. Екселентната флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрацијата на извртувањето. Јапонија MJC-65 CS-IGR 5/8 инчи до 1 1/8 инчен вилица-тип Флексибилен спојка Coupling MJC-65 CS-IGR-5-8 INCH-1 1-8 INCH.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи