.

.

New
Орнаменти за празници на Дизни Мики Маус Керамички кригла | Совршен за забави за одмор | Уживајте во топли и ладни пијалоци | Има 18 унци

Орнаменти за празници на Дизни Мики Маус Керамички кригла | Совршен за забави за одмор | Уживајте во топли и ладни пијалоци

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Се започна со глушец : О, момче! Мики Маус е подготвен да започне прекрасна прослава за празници. Тоа ќе направи празничен додаток на која било колекција на домашни кујни, без оглед на тоа што славите. Не е лошо за фела со големи уши. Мееска Мооска : Оваа кригла од зелено кафе го карактеризира иконскиот глушец на Дизни во неговиот класичен изглед комплиментиран со шарена шамија. Опкружувањето на него се весели кружни Божиќни украси. Погледнете близу и можеби ќе најдете скриен мики на капакот!. Соба во твоето срце : Оваа пријатна кригла ќе одржи приближно 18 унци од вашето омилено освежување. Наполнете го до гребенот со топло чоколадо, какао, чај или други вкусни пијалоци. Додадете во бонбона трска за совршен стап. Под дрвото : Направено од керамички материјал со врвен квалитет, оваа кригла без кафе БПА е изградена за да трае низ целиот ваш одмор. Лесно за чистење и одржување, тој е комплетно со капакот за појавување за да се задржи топлината внатре во студена ноќ. Официјална колекција на Дизни : Оваа официјално лиценцирана кригла на Мики Маус е совршена за ентузијастите на Дизни. Оваа ексклузивна кригла за кафе ќе биде задолжителна за фановите на кои им е потребна дополнителна посипување магија оваа сезона на празници. Hotешко куче, решено е проблемот!. Имаме уши, да речеме овации! Па, боже. Повторно е тоа време од годината. Тој може да има над 90 години, но Мики Маус сè уште изгледа Спари и подготвен да ги започне празниците во стил. Тој спортува стилска црвена и бела шал, што ги комплиментира неговите иконични црвени шорцеви. Завитките околу оваа кул чаша се серија празнични украси во зелена и црвена боја, подготвени да бидат обесени на дрвото на Мики. Зелената позадина, украсена со снегулки, продолжува кон капакот за појавување, во кој има 3Д извајана рачка за украс во позната форма. Празничната магија што само Дизни може да донесе уживање до 18 унци од омилениот топол или ладен пијалок во празничен стил. Цврст и издржлив, оваа керамичка кригла без БПА има рачка со лесна зафат што го прави вашето пиење толку многу послатко. Чувајте го тој празничен дух во текот на целата година со Мики Маус и оваа Божиќна чаша. Дајте му на вашата колекција за пијалоци во кујната, допир на празнична магија со оваа официјално лиценцирана кригла на Мики Маус. Упатства за нега на рака, не само што е безбедно машината за миење садови, не е безбедно со микробранова печка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи