.

.

New
Алатки за мелење на аегас 6мм Шанк 1/4 Шанк образец Трим рутер бит - дното чистење 3/4 W x 1/4 h секач Тенон секач

Алатки за мелење на аегас 6мм Шанк 1/4 Шанк образец Трим рутер бит - дното чистење 3/4 W x 1/4 h секач Тенон секач

DEN 1187.20

Стока
Во продавницата

Наменети за употреба во мелење заоблени агли со голема брзина челик. Битови на рутер за индустриски квалитет. Цврсти зацврстени челични тела со дизајн против удар. Изградба и отпорна на топлина Тефлон облога. Агли на смолкнување на кука Висока кука и агли на смолкнување дозволуваат.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи