.

.

New
Врво на женски тренинзи, женски плус големина на врвот на обична блуза кратка ракав чипка Туника врвови се вклопуваат врвови за земјоделски култури за жени

Врво на женски тренинзи, женски плус големина на врвот на обична блуза кратка ракав чипка Туника врвови се вклопуваат врвови

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

100% памук. Направено во САД. 【Испорака】 Стандарден превоз : 8-15 дена, забрзана испорака : 3-5 дена. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина пред да ја купите, препорачајте нарачајте една големина нагоре. Врвови на врвови за слатки врвови за жени жени врвови женски обични врвови гроздобер маици женски кратки ракави врвови женски врвови женски летни врвови слатки женски врвови за нови години кошули за жени обични Маици за жени за жени врвови женски врвови, сакам маица во Yorkујорк Нови години кошули за жени Нова Година кошули, жени со кратки ракави блузи за жени маици за жени кошули за жени врвови за жени со долги ракави, женски резервоар за жени, блузи за жени маички Кошули за жени вежбаат кошули за поло маици за жени 3/4 ракави кошули за жени женски врвови женски врвови, облечени обични женски врвови, обични женски врвови, облечени обични секси врвови, летни врвови на долги ракави за жени летни врвови летни врвови за жени секси обични летни врвови за жени Плажа плус големина на врвови за жени со краток ракав плус големина на врвови за жени 3x y2k врвови за жени Туника врвови краток ракав. Еластично затворање. Резервоар врвови y2k. Материјал : Womenените од кошула со кратки ракави направени од ткаенина од мешавина од полиестер. Soft, Comfy, Stretchy, Lightweight, Breathable and not See-through. Карактеристики : Кошула со кратки ракави за жени Се одликуваат со основни маици со тркалезен врат за жени, кошули со кратки ракави за жени, обични маици за жени, лабава вклопување, женски врвови за туника, врвови на ракави за ракави за жени, слатки и обични кошули за жени, трендовски и Модни летни врвови за жени, дами врвови и блузи. Прилики : женските кошули со краток ракав мора да ги имаат за отворено, кампување, работа, забава, плажа, празници, училиште, секојдневно дневно, патување, дома, јога, итн. Толку симпатични со фармерки, шорцеви или здолништа, под јакни или кардигани во лето, лето, лето, лето, Пролет или есен. Големина : Кошули со кратки ракави, жени се карактеризираат со опуштено вклопување, S-XXL се достапни. Нашата големина е различна од. Погледнете ја табелата со големина на сликата или подолу на „Опис на производот“. Миење : кошули со краток ракав за жени препорачани машина што се мијат со ладна вода, не бели, лини или висат суво. Color : Z03#pink Size : X-Large Promotions can vary depending on color/size.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи