.

.

New
RBX активни жени Каприс хеланки јога атлетски тренингот исечени хеланки

RBX активни жени Каприс хеланки јога атлетски тренингот исечени хеланки

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Разновидност- опсег на опции во боја и шема за да одговара на нечиј личен стил и модна активна гардероба. Машинско миење. Ние нудиме најразлични стилови на дното, вклучувајќи хеланки и во должина на глуждот и во целосна должина, хеланки на капри, капри панталони, пантолони со целосна должина и џогер. Удобност и перформанси-мазна, ултра-држена ткаенина е дизајнирана да ја здобие влагата и да се протега со леснотија за оптимална удобност и поддршка додека работите надвор. Вклучувајќи ги основите како што се црно, бело или сиво, како и живописни неони и меки пастели, нашата палета на бои им се допаѓа на индивидуалниот стил на сите! Без разлика дали ви требаат хеланки за јога, хеланки за теретани, трчање хулахопки, основни хеланки или дневни панталони, нашата колекција на дното го има сето тоа. Ние сме посветени на продолжување да развиваме и нудиме најдобри решенија за зајакнување (и облека) на сите!. Од хеланки до Каприс, спандекс до памук, цврсти материи до отпечатоци - RBX ве покрива. Ние ја разбираме важноста на инвестирање во здравјето и веруваме во потење често додека носите облека што ве одржува суво и ладно додека ја зајакнувате самодовербата со тоа што ќе изгледате и да се чувствувате одлично. Со страста на RBX Active за активно живеење и нашите непоколебливи вредности, интегритет, иновации и тимска работа, создадовме облека што ви помага да настапите во вашиот потенцијал и пошироко, и по голема вредност. Едноставно кажано, RBX Active е бренд направен за оние кои сакаат активно да го живеат животот. Ласкави- опремена силуета со мазна и поддржувачка висока лента за половината за ласкав изглед. Неколку печатени хеланки и најразлични цврсти материи создаваат голем асортиман на опции за кој било стил и вкус. Затегната опремена ткаенина овозможува лесно движење без ограничувања. Ние веруваме во моќта и на удобноста и во стилот. Повеќе од 10 години, RBX Active дизајнира и произведува квалитетна активна, спортска облека, облека за вежбање, облека за теретани, атлетска облека и облека за атлетиз.75% полиестер, 25% спандекс. Loveубовта на RBX Active кон сите нешта здравје и фитнес постојано нè инспирираат постојано да ги проценуваме трендовите и да иновираат производи што ќе се одржат со текот на времето. RBX Active постави да дизајнира облека и фитнес производи за секоја активност, нудејќи свежи, шик парчиња за салата и студиото. Идеална комбинација на мода и функција, сè додека е удобна и стилска.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи