.

.

New
MD0410 Заменска замена компатибилен со Samsung Galaxy S7 Edge G935 - Задна задната стакло врата за задната куќичка стаклена леќа на леќи и алатка за отворање

MD0410 Заменска замена компатибилен со Samsung Galaxy S7 Edge G935 - Задна задната стакло врата за задната куќичка стаклена

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Замена на злато назад со висок квалитет. Компатибилни сите носачи на Galaxy S7 Edge. Дојдете со алатка за отворање (избор на рамен метал гитара) - Препорачана е професионална инсталација. Пакувајте во силна кутија - брод со продавница MD0410. ** Овој дел не го прави Самсунг. Тоа е дел за замена направен за поправки на задниот дел. Ве молиме, не го мешајте овој дел со нешто што го произведе Самсунг. **. Овој заден капак компатибилен со сите модел на модел на модел Samsung Galaxy S7 Edge, нема да одговара на редовен модел S7. Инсталацијата е лесна, но препорачавме да гледате некое видео или да направите некои истражувања пред DIY.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи