.

.

New
Кристално стапче, природно зелено авентуринско лекување на кристални кули, 6 фацетирани реики единечна точка кристал prism стапче за медитација Реики чакра терапија

Кристално стапче, природно зелено авентуринско лекување на кристални кули, 6 фацетирани реики единечна точка кристал prism стапче

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Тоа е најдобро богатство за семејството и најдобриот избор за вашето емоционално заздравување и духовен развој. Sizeивот на лекување на кристал и камен】 : висока околу 2,76 "-3,15" (7-8 см), околу 0,63 "-0,87" (1,6-2,2 см) широко лекување кристално стапче се рачно изработени од природен кристал, секое парче ќе има различна големина и боја, што е и шарм на рачно изработено. Оставете го настрана додека спиете и тоа ќе ви помогне да имате добар сон. Започнете ја вашата ера на среќа. 【Кристално стапче за заздравување】 : Кристалната кула стапче со 6 еднострани реики е одлично за мрежните мрежи, полнење со енергија, декор за домови и канцеларии, и многу повеќе, и тоа е совршен комплементарно за медитација, Реики и Чакра. Sizeивот на лекување на кристал и камен】 : висока околу 2,76 "-3,15" (7-8 см), околу 0,63 "-0,87" (1,6-2,2 см) широко лекување кристално стапче се рачно изработени од природен кристал, секое парче ќе има различна големина и боја, што е и шарм на рачно изработено. Оставете го настрана додека спиете и тоа ќе ви помогне да имате добар сон. 【Предлог за заздравување на кулата за кристална енергија】 : Ставете го кристалното стапче во чаша или чинија под проточна вода неколку минути за да ја прочистите кристалната кула. 【Кристално стапче】 : Кристалното стапче се нарекува генератор на енергија, врвот на стапчето може да ја насочи моќната енергија кон одреден дел од телото, или се користи за да ја апсорбира негативната енергија, да пука позитивна енергија одозгора и да зрачи низ целиот Соба. Тоа е вашиот најдобар избор за емоционално заздравување и духовен развој. 【Зелен авентурински кварц заздравувајќи стапче】 : Зелениот авентурински кварц одговара на срцевата чакра на човечкото тело, правејќи ги луѓето да се чувствуваат мирно, скапоцен камен што може да ги задржи луѓето во добро расположение, а исто така може да го подобри самоосудата и способноста за донесување одлуки, способноста за донесување одлуки, Погоден за урбани мажи и жени кои живеат во зафатено и стресно опкружување. 【Зелен авентурински кварц заздравувајќи стапче】 : Зелениот авентурински кварц одговара на срцевата чакра на човечкото тело, правејќи ги луѓето да се чувствуваат мирно, скапоцен камен што може да ги задржи луѓето во добро расположение, а исто така може да го подобри самоосудата и способноста за донесување одлуки, способноста за донесување одлуки, Погоден за урбани мажи и жени кои живеат во зафатено и стресно опкружување. Тоа е најдобро богатство за семејството и најдобриот избор за вашето емоционално заздравување и духовен развој. 【Предлог за заздравување на кулата за кристална енергија】 : Ставете го кристалното стапче во чаша или чинија под проточна вода неколку минути за да ја прочистите кристалната кула.【Кристално стапче】 : Кристалното стапче се нарекува генератор на енергија, врвот на стапчето може да ја насочи моќната енергија кон одреден дел од телото, или се користи за да ја апсорбира негативната енергија, да пука позитивна енергија одозгора и да зрачи низ целиот Соба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи