.

.

New
Влијание Дуралон тоалетен сад за тоалетот

Влијание Дуралон тоалетен сад за тоалетот

DEN 1144.00

Стока
Во продавницата

Бела боја. Целосен 1 мл. Глава на мол. Полипропиленски нишки отпорни на киселина. Силна полипропиленска рачка со I-зрак. Должина : 12 ". Бела боја. Комплетна 1 мл. Глава на МП. Овој мотор за тоалети на Impact® Deluxe доаѓа во бела боја и има целосен 1 мл. Глава на МОП направена од полипропиленски нишки отпорни на киселина. Исто така, има издржлива рачка на I-зрак, исто така, направена од полипропилен. Оваа четка доаѓа во 12 "должина. Бела шарена 1 мл. МОП-отпорен на полипропилен, полипропилен, полипропилен, полипропилен, рачна должина : 12" ширина : 5,75 "Висина : 5.75" Модел # : 200.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи