.

.

New
Помлад сечило за замена на Hacksaw

Помлад сечило за замена на Hacksaw

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Вклучува (4) 6in. Сечила со иглички (Fit Asin : B00 NYB12 MC Junior Hacksaw). Сечење метал. Челик за легура на алатки. Наменето за сечење легура метал и други материјали. Одлично за апликации за работилници и хоби. Вклучува (4) 6in. Сечила со иглички (Fit Asin : B00 NYB12 MC Junior Hacksaw). Сечење метал. Челик за легура на алатки. Наменето за сечење легура метал и други материјали. Одлично за апликации за работилници и хоби. Сечилата за замена на помладите Hacksaw (4-пакувања) ви помагаат лесно да завршите со мали проекти за сечење. Тие се направени со легура челик за јачина и имаат заби поставени со прецизност за да се обезбеди ефикасно сечење. Тие се дизајнирани за сечење на лесни легури метал и други материјали, а лопатките се компатибилни со JHSC и 40124 помлади рамки за Hacksaw (ASIN : B00 NYB12 MC Junior Hacksaw). Пиновите се 5-3/4 ", сечилото е долги 6". Направено во Англија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи