.

.

New
Сет за декор на таблички од 9 компјутери, декор на фиоката за фарма со мониста, блажена домашна слатка дрвена знак за декор за кујна за домови

Сет за декор на таблички од 9 компјутери, декор на фиоката за фарма со мониста, блажена домашна слатка дрвена знак за декор

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Покрај тоа што се вклопувате во вашата лента за ниво, овие украсни знаци можат да се прикажат насекаде во вашиот дом или канцеларија, како што се кујна, биро, маса за кафе, мантил, прозорец, wallид и многу повеќе. 【Висок квалитет на материјал】 Овие украси на табелата се изработени од високо квалитетен материјал, безбеден и без мирис, јасно и светло печатење, не е лесно да се избледат и да се деформираат, можат да се користат долго време, идеални за вашата домашна декорација. 【Обилен и исклучителен дизајн】 Овој сет на тематски украси е главно црна, бела и зелена, со најразлични исклучителни дизајни, карирани камиони и други обрасци се живописни и исклучителни, создавајќи топла семејна атмосфера и ви носи пријатно визуелно уживање. Додадете гроздобер и романса во вашиот дом. 【Разновидна употреба】 Без разлика дали вашиот дом е украсен во рустикален, модерен или рустикален стил, овој декор со дрвени нивоа на послужавник ќе го надополни. Забавниот и привлечен изглед ќе ги изненади сите и ќе ги натера да се за loveуби во овој одличен подарок. 【Поставен декор на послужавник】】 Willе добиете сет за декорација од 9 парчиња, со многу дизајни на домашни елементи во различни форми и обрасци, и отпечатени со топли зборови, како што е „сладок дом“. 【Подарок за одмор】 Овој сет на украси за послужавник може да се користи како свадба, празнична забава, роденден или подарок за домаќинство за семејство и пријатели, итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи