.

.

New
Машки тенок фитрленк со торбичка со долги ракави пулвер обичен термички лесен основен маица

Машки тенок фитрленк со торбичка со долги ракави пулвер обичен термички лесен основен маица

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

95% полиестер, 5% спандекс. Повлечете го затворањето. Мека ткаенина : Оваа тенок вклопна маичка со маичка направена од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, ви дава меко, лесен и удобно искуство со носење. Стилски дизајн : Машки пуловер тенок фиттлнек, цврста боја, класичен дизајн, кратки ракави, исмејувачки врат, тенок вклоп, пулвер, добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата. Лесна и основна дизајнирана кошула за пуловер ви нуди слободно време и модерен изглед. Истепениот материјал совршено се вклопува на телото, што ќе ја покаже вашата тенка фигура и елегантен темперамент. Натпревар за облека : Оваа модна термичка маичка со маичка може да се совпадне со стилски фармерки или обични панталони за дневен изглед, или пар со костум или јакна за модерен стил. Тоа е одличен избор како слој или надворешна облека, одличен за пролет, есен и зимски денови. Повод : Одлично за пролет есен и лето или есен, костуми за секојдневно, бизнис, работа, забава, полуформална или какви било други обични прилики. Совет : Ве молиме, проверете ја табелата со големина пред да ја поставите вашата нарачка, ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме изберете една големина поголема од она што обично го носите. Машка тенок вклопна желба со долги ракави, топлинска маица за лесна маичка за долна облека.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи