.

.

New
Wildspark Women'sенски рефлектирачки дигикамо перформанси на отворено кошула - висока видливост долги ракави на врвот - UPF 50+ заштита од сонце

Wildspark Women'sенски рефлектирачки дигикамо перформанси на отворено кошула - висока видливост долги ракави на врвот - UPF

DEN 926.40

Стока
Во продавницата

Неговата ткаенина за дишење помага да се одржувате ладно и суво цел ден. Повлечете го затворањето. Со воведувањето на Wildspark, ние го носиме истото безбедносно размислување за облека за удобност за перформанси како што направивме со професионално носење работа. Неговите долги ракави нудат голема покриеност од ветрот и сонцето. Неговите долги ракави нудат голема покриеност од ветрот и сонцето. Машинско миење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи