.

.

New
Навекул Машки кратки и долги ракави Поло кошули Обична крпеница 1/4 Поштенска кошула

Навекул Машки кратки и долги ракави Поло кошули Обична крпеница 1/4 Поштенска кошула

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

65% памук, 30% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Затворање на патент. Материјал за миење. Материјал : 65% памук + 30% полиестер + 5% спандекс; Поло кошула со долги ракави на мажите е изработена од дише, лесна, влага за влага и ткаенина за истегнување, одржувајќи го вашето тело ладно и суво без разлика дали се носи во нормално или спорт. Карактеристики : долг ракав; Тенок вклоп; Дизајн на крпеница во боја на контраст; Преклопете ја јаката и патентната плоча создаваат класичен изглед; Стилскиот шарен дизајн ја прави цела тродимензионална и страсна. 1/4 zip Up : Патентот на оваа модерна кошула за голф може лесно да се прилагоди на удобна ситуација и слободно да го смени вратот од кукавици во V вратот, деловен или обичен изглед може да се изгради онолку долго колку што сакате. Заштита на сонце : Кошули кошули со ткаенина UPF 50+ можат да ги блокираат најштетните ултравиолетови зраци и да обезбедат соодветна заштита од сонце за вас, овозможувајќи ви безбедно да вежбате на отворено. Повод : Совршен за секојдневен дневен живот, училиште, деловна работа, одмор, голф и активности на отворено. Одлична пролет, есен и зимски долна облека елек, јакни и блејзер или само носете сами како едноставна опремена маичка кошула за лето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи