.

.

New
Едно-пас хексагонална најлон колона за поддршка на колоната, колона, колона, колона за изолација, пластична обетка М3*5/7/11/12/22/28/30/40 до50+6мм

Едно-пас хексагонална најлон колона за поддршка на колоната, колона, колона, колона за изолација, пластична обетка М3*5/7/11/12/22/28/30/40

DEN 1046.40

Стока
Во продавницата

Димензии : M3x7 6mm 20 парчиња, боја : црна. Материјал : бакар. Е прилагодено : да. Број на модел : Завртки за растојанија од месинг, шупливи столбови H4.7*M3*4 To100. Снабдувања на DIY : Метал. Димензии : M3x7 6mm 20 парчиња, боја : црна. Материјал : бакар. Е прилагодено : да. Број на модел : Завртки за растојанија од месинг, шупливи столбови H4.7*M3*4 To100. Снабдувања на DIY : Метал. Поддржете не-стандардни нарачки, ве молиме контактирајте! Спецификации на предметите : Материјал : Бакарс Прилагодено : Испратено : Завртки за растојание од месинг, шупливи столбови H4.7*M3*4 To100 Diy Обвинија : Метал.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи