.

.

New
Shgpoda 3 Pack 15W LED црни светилки, BR30 E26 Blacklight LED сијалица 385-400Nm, сјај во темнината за забавата на Blacklight, бојата на телото, флуоресцентен постер, неонски сјај

Shgpoda 3 Pack 15W LED црни светилки, BR30 E26 Blacklight LED сијалица 385-400Nm, сјај во темнината за забавата на Blacklight,

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

Параметри на производи : 15 W црни светла сијалица со 30 LED диоди, BR30 E26 стандард, 385-400 NM. Работен напон : AC100-240 V, (50,000 часа долг живот, висока ефикасност на моќност), агол на зрак широк 120 степени може да покрие просторија за сликање и забавно место. Безбедна и енергија : безопасни за очите, телата. Широк спектар на осветлување, помала потрошувачка на енергија и поголема енергетска ефикасна. Намалете ја кавгата за често менување на светилките и задоволете ги сите ваши потреби за осветлување. Лесен за употреба : Едноставно залепете ја сијалицата во празна светло ламба или штекер. Вклучете ја моќта на вашата тела, а потоа завршете. Сценарио за апликација : Оваа LED црна сијалица е совршена за Ноќта на вештерките, Божиќ, забава, аквариум, свирки, флуоресцентно постер, уметност на телото, клуб, свадба, бар, неонски сјај итн. 100% гаранција за задоволство : брза испорака и задоволителна услуга на клиентите. Техничката поддршка од 24 часа порака ја прави вашата набавка без ризик! Ако се појави проблем, ние секогаш сме подготвени и среќни да помогнеме. Shgpoda е вашиот најдобар избор! Спецификација : Wattage : 15 W Влезен напон : 100-240 V AC Тип на сијалица : LED материјал : пластична бранова должина : 385-400nm, пакет Вклучува : 3 x 15 W Апликации на црната сијалица : LED црната светлина создава специјални ефекти на осветлување што прават флуоресцентни бои на телото и мастило , балони, налепници на wallидови и wallидови светкаат во мракот. Одлично за бендови, бар, клубови, сцена, диџејски настани и светло шоу. Забелешка : *Ова е сијалица, човечкото око може да види само мал дел од светлината, така што ќе се појави малку затемнето кога ќе се запали. Главно се користи за реакција на флуоресценција и други цели, ако сакате само да купите виолетова светлина, не се препорачува да ја купите оваа ламба. * Ве молиме, држете се настрана од децата.

Карактеристики на производот

Wattage:
15W
Input Voltage:
100-240V AC
Type of Bulb:
LED
Material:
Plastic
Wavelength:
385-400nm,
PACKAGE INCLUDE:
3 X 15W Blacklight Bulb:
APPLICATIONS:
LED Black Light creates a speciallighting effects that make fluorescent body paints and ink, balloons, sticksand wall stickers glow in the dark. Great for bands, bar, clubs, stage, DJ events and light show.:
NOTE:
*This is a bulb, the human eye can only see a small part of the light, so it will appear a little dim when lit. It is mainly used for fluorescence reaction and other purposes, if you just want to buy a violet light, it is not recommended that you purchase this lamp.:
* Please keep away from children.:
Свеж

Поврзани производи