.

.

New
SXNBH Billiard Pool Cues Sticks 11,5 mm врв со заштитник бела/црна боја Кина 2022

SXNBH Billiard Pool Cues Sticks 11,5 mm врв со заштитник бела/црна боја Кина 2022

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Анти-вибрација мулти-густина молекуларна пена и композитна цевка на воздухопловни влакна. Направете секој предниот дел да има помал трансфер на маса и кинетичка енергија. Секој знак на базен доаѓа со врв и браник. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Анти-вибрација мулти-густина молекуларна пена и композитна цевка на воздухопловни влакна. Направете секој предниот дел да има помал трансфер на маса и кинетичка енергија. Се одликува со најновата технологија за зафаќање со високи перформанси за патување и удобност без напнатост секој пат. Спецификација : Категорија : Девет модел на рака на топки : Билиард Cueknuckles : Не'рѓосувачки челик : 20oztype : Center Knuckle Club Category : 1/2 Split Fore Arm : Maplel Thenge : 149cmfore Arm : Maplecolor : Како слика на слика : Билиард знак/снукер знак/знак за базен/девет купета за вклучување : 1 * базен со базен Разбирање Методи, може да има отстапување од 1-2 см.

Карактеристики на производот

Category:
Nine Balls
Ball arm model:
billiard cue
Knuckles:
Stainless Steel
Weight:
20oz
Type:
Center Knuckle Club
Category:
1/2 Split
Forearm:
Maple
Length:
149cm
Forearm:
Maple
Color:
as pictured
Application:
billiard cue/snooker cue/pool cue/nine cue
Package Included:
1 * Pool cue:
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photo and actual colors are the same.:
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2 cm. :
Свеж

Поврзани производи