.

.

New
Крвава крв и црева III на Колумбија

Крвава крв и црева III на Колумбија

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% најлон. Увезени. Еластично затворање. Напредна технологија : Колумбија машка PFG крв и црева III кратки карактеристики на нашата потпишување на дамки од дамки што останува дише, како и заштита од сонце од штетни УВА и УВА зраци. Корисни карактеристики : Овие шорцеви имаат 3 странични џебови и два задните џебови за да ги обезбедат вашите мали предмети. Тие исто така имаат јамки на ременот за да помогнат во прилагодувањето на вклопувањето. Удобно вклопување : Опуштено вклопување ги прави овие риболов шорцеви со денови надвор од вода. Ткаенина : 100% најлон ткаенина обезбедува лесен чувство што овозможува активно движење. Омни-штит : Одете напред, обидете се и да се извалкате. Омни-штит ви помага да останете чисти и суви со тоа што ќе се спротивставите на апсорпцијата на течностите. За разлика од повеќето ткаенини кои апсорбираат влага, Омни-штит ја одвраќа влагата и брзо се суши-избегнувајќи дамки и ве одржува чисти. Сонот на риболов човек, Крвта и цревата на Колумбија ПФГ Крв и црева III е крајниот дел од бродот. Изработена од 100% најлон и потпис на потписот на Колумбија, овие шорцеви остануваат лесни, но сепак издржливи, без оглед на времето или уловот. Материјали со висок квалитет и стручно занаетчиство се 'рбетот на облеката за мажи во Колумбија. Технологијата прикажана во овие риболов шорцеви е неспоредлива и неопходна за еден ден со големата риба. Надворешниот слој е составен од комбинација на ткаенини за заштита на потписот на Колумбија : UPF 30 работи за да ве блокира и да ве заштити од штетните зраци на UVA и UVB, познати дека предизвикуваат оштетување на кожата; Напредната технологија за отвраќања ги спречува и отстранува дамките кога работите стануваат малку неуредни без да ја отстранат дишењето на ткаенината. Крвта во Колумбија Крв и црева III е исто така издржлив и удобен со дополнителна погодност - делумната еластична половината ви дава персонализирана вклопување со крајна слобода на движење и силуетата со повеќе џеб обезбедува безбедност и споменатата погодност. Колумбија ги нуди овие риболов шорцеви во повеќе главни бои, големини и должини. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е правилна, ве молиме погледнете ја нашата табела за големина и останете ги следниве упатства за мерење : да го пронајдете мерењето на половината, измерете ја вашата природна линија на половината. И за вашето мерење на инсем, измерете од горниот дел на внатрешната нога до крајот на коленото.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи