.

.

New
Менс мода лабава памук плус големина џеб чипка до еластични панталони панталони Панталони целокупни карго панталони момчиња

Менс мода лабава памук плус големина џеб чипка до еластични панталони панталони Панталони целокупни карго панталони момчиња

DEN 598.72

Стока
Во продавницата

100% мешавина од памук. Увезени. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите. 【Материјал】 Изработено е од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. 【Карактеристики】 Модата и модерен дизајн ве прават попривлечни. 【Колокација】 Машките панталони се лесни за собрание и може добро да се совпаднат со блуза и кошула. Менс мода лабава памук плус големина џеб чипка до еластични панталони за половината Панталони целокупна товарна панталона Момци за момчиња : Сите сезони : Менокација : Дневен стил : Castematerial : Cotton Pattern Тип : Солидна должина : Долго од каде добивате : 1 компјутер панталони.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи