.

.

New
Аниме манга салата прсти худи човечки врвови со долги ракави, џудувач на џуџиња, пулвер качулка

Аниме манга салата прсти худи човечки врвови со долги ракави, џудувач на џуџиња, пулвер качулка

DEN 581.28

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Полиестер.Допл целосна полиестерска ткаенина, чувствувајте се удобно, висока еластичност. Предни кенгур џебови за секојдневни артикли и еластични ленти околу манжетните за подобро вклопување. Целосно печатење, истакнете ја младинската личност. Со капа и низа со џеб од кенгур на предната страна. Еластичните ленти се вградени во полите на манжетната. Совршено за секојдневно носење, лежење, патување, домашно носење, итн., Совршено за пролет, есен и зима. Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе дадеме се од себе за да го решиме за вас. Може да се мие со рака или со машина, не се впива долго време, не бели бели, а температурата на растворот за перење не може да надмине 45o C. Податоците за оваа големина се мерат под облеката поставена рамна, како резултат на различни методи за мерење, нормално е грешката да биде во рамките на 2-4 см.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи