.

.

New
Кучиња кошула Хаваи стил кокосово дрво шема за кучиња кучиња со кратки ракави летни плажа елек за домашни миленици за мачки и мали средни кучиња

Кучиња кошула Хаваи стил кокосово дрво шема за кучиња кучиња со кратки ракави летни плажа елек за домашни миленици за мачки

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Внимание : Постојат 4 стилови на оваа кошула за миленичиња за да изберете. Меѓу нив, темно сината, светло сина и жолти кошули имаат мал дел од задниот дел на вратот, што е дупка за влечење јаже, а не оштетено. Имаме 5 големини и 4 обрасци за ваш избор, ве молиме рачно измерете го обемот на градите на вашето куче, должината на грбот и обемот на вратот пред да ги купите и повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата за да изберете соодветна облека за вашето домашно милениче. Оваа тенка и лесна облека за кучиња/мачки е прилично погодна за пролет и лето дневно носење, основно носење, приморски одмор, формална пригода, плажа и слично. Кошула за кучиња, елек за кучиња, кучиња, кучиња, кучиња маица, кучиња симпатична кошула, летен елек за кучиња, мала кошула за кучиња, кошули за кученца. Овој елек за кучиња е дизајниран со шема на кокосово дрво на Хаваи, многу стил на Хаваи. Секој цвест на оваа облека на плажа е тесна и добро зашиена, висококвалитетна, безбедност и еколошка ткаенина, погодна за пролет и лето. Кошула за домашно милениче/мачка со дизајн на 4 копчиња, лесно е да се облече и да се соблече. Миење на рацете или машинско миење е дозволено за овој симпатичен елек за кучиња. Ако имате какви било прашања пред или по нарачката, ве молиме контактирајте не. Внимание : Постојат 4 стилови на оваа кошула за миленичиња за да изберете. Меѓу нив, темно сината, светло сина и жолти кошули имаат мал дел од задниот дел на вратот, што е дупка за влечење јаже, а не оштетено. Имаме 5 големини и 4 обрасци за ваш избор, ве молиме рачно измерете го обемот на градите на вашето куче, должината на грбот и обемот на вратот пред да ги купите и повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата за да изберете соодветна облека за вашето домашно милениче. Оваа тенка и лесна облека за кучиња/мачки е прилично погодна за пролет и лето дневно носење, основно носење, приморски одмор, формална пригода, плажа и слично. Кошула за кучиња, елек за кучиња, кучиња, кучиња, кучиња маица, кучиња симпатична кошула, летен елек за кучиња, мала кошула за кучиња, кошули за кученца. Овој елек за кучиња е дизајниран со шема на кокосово дрво на Хаваи, многу стил на Хаваи. Секој цвест на оваа облека на плажа е тесна и добро зашиена, висококвалитетна, безбедност и еколошка ткаенина, погодна за пролет и лето. Кошула за домашно милениче/мачка со дизајн на 4 копчиња, лесно е да се облече и да се соблече. Миење на рацете или машинско миење е дозволено за овој симпатичен елек за кучиња. Ако имате какви било прашања пред или по нарачката, ве молиме контактирајте не.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи