.

.

New
Природен флуорит 7 бои камен слој енергетски кристал Reiki нишало 7 чакра монистра ланец за лекување на лековити накит од амајлија 1 парчиња

Природен флуорит 7 бои камен слој енергетски кристал Reiki нишало 7 чакра монистра ланец за лекување на лековити накит од амајлија

DEN 447.36

Стока
Во продавницата

Приврзоци. Приврзоци. Вклучувања на заливот Флуорит 7 бои камен слој Енергетски кристал Reiki Pendulum 7 Chakra Beards Chains Downing Healing Amulet накит 1pcscondition : newmaterial : 7 видови камен слој, флуоритизирање : (приближно) 59x12mmchain должина на должина : (приближно) 19cmweight : (приближно) 12 G/компјутери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи