.

.

New
Hanes Ultimate Baby Flexy плетен џогер со сет на екипажот со худи и кратки ракави

Hanes Ultimate Baby Flexy плетен џогер со сет на екипажот со худи и кратки ракави

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

60% памук, 37% полиестер, 3% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 4-насочното истегнување обезбедува совршено вклопување. Супер мека, флексибилна ткаенина се движи со бебе. Ogогер : Покриена еластична лента за половината за дополнителна удобност и прилагодливи манжетни за флексибилност. Bodysuits : Засилени прилепувања за издржливост. 4 едноставни големини достапни во 6 месеци зголемување и се вклопуваат во бебето подолго. Hanes Ultimate Flexy 3 парчиња сет - плетен џогер со качулки и екипаж на кратки ракави - беше дизајниран со бебе во умот. Тие се супер меки, флексибилни и се достапни во 4 едноставни големини за да одговараат на бебето подолго.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи