.

.

New
Cutter & Buck Women'sенски прекинувач половина поштенски долги ракави со аспиратор поп -јакна

Cutter & Buck Women'sенски прекинувач половина поштенски долги ракави со аспиратор поп -јакна

DEN 793.44

Стока
Во продавницата

91% најлон, 9% еластан. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. 91% најлон, 9% еластан. CB Weathertec. Влага за губење. UPF 40+. Обичен ткаат, CB Drytec, CB Weathertec, влага за влага и UPF 40+, половина поштенски патент, контрастна ткаенина кај исмејувачки врат и јарем, двонасочна истегнување на ткаење, врзување на контраст кај ракав полите и делумно дно, C&B pennant на Задна половина месечина, прицврстена аспиратор, рефлексивна лента во гаража со патент и патент, влага за влага и UPF 50+, бок -блокада, единечен џеб за патенти во центарот на предниот дел, странични џебови на странични страни, врзување на контраст на аспиратор, манжетни и лепенка од дното, C&B на рамо , Лепенка C&B на левиот ракав, увезен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи