.

.

New
Персонализирана џемпер за мажи и жени- прилагодете ја вашата дизајн фотографија со фотографии со слики DIY подароци

Персонализирана џемпер за мажи и жени- прилагодете ја вашата дизајн фотографија со фотографии со слики DIY подароци

DEN 287.84

Стока
Во продавницата

50% полиестер, 50% памук. Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Унисекс 50% памук 50% полиестерски екипаж со врвен квалитет на вода базирана на директна печатење на облека DTG. Преден/заден печатење. Погледнете ја табелата со големина на сликите. Материјал за џемпери и големина - 100% памучни мажи и жени џемпери со опција за прилагодување. S-5 XL, ги вклучуваме сите. Проверете ја нашата табела со големина за да изберете најдобро одговара за вас и вашите најблиски. Вашиот избор на текст со разновидност на опции за фонтови и боја. Боите може малку да се разликуваат заради различни поставки за монитор. Поставете го вашиот дизајн со висок квалитет во најмалку 1000pixel x 1000pixel во формат PNG или JPG. Боите може малку да се разликуваат заради различни поставки за монитор. Вашиот избор на текст со разновидност на опции за фонтови и боја. Ве молиме, проверете дали вашата слика е точна, како и вашиот правопис во вашиот текст затоа што не можеме да прифатиме враќање или размена за нарачки. Кликнете на Персонализирајте сега за да започнете со персонализирање на вашата ставка и направете ја вашата сопствена сопствена мета!. Идеи за надавање - персонализирани џемпери за екипаж за мажи и жени се совршен подарок како роденденски подароци, Божиќни подароци, подароци за годишнина за сопруг и жена, тато и мајка, момче и девојка, син и ќерка, чичко и тетка, дедо и баба или братучед. Материјал - 100% памучни џемпери за мажи и жени достапни големини - S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL персонализирани маж и жени со џемпери - совршени како персонализирани џемпери за мажи, прилагодени џемпери, обичај џемпери за жени, обичај џемпери дизајнираат своја, прилагодена џемпер за мажи и жени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи