.

.

New
Tekeft 20 парчиња плетење волна мебел чорапи Чаили за нозе Мебел лизгачи кои штитат подови од дрвени предмети од гребнатини чорапи Подароци

Tekeft 20 парчиња плетење волна мебел чорапи Чаили за нозе Мебел лизгачи кои штитат подови од дрвени предмети од гребнатини

DEN 239.84

Стока
Во продавницата

Вклучен пакет : Заштитник на подот на нозете од 20 парчиња стол. Чорапите за нозе за мебел можат да ги заштитат вашите подови од гребнатини и оштетување. Го намалува триењето на столот на подот и бучавата предизвикана од столчињата што ги прави да се движат лесно и слободно. Чорапите за нозе за мебел може да се користат на табели, стол, плакари, клупи и разновиден друг мебел. Ова е повеќенаменски производ што го прави да се користи како неограничен како вашата имагинација. Чорапите за нозе за мебел лесно можат да се користат и да се мијат машини без проблеми. Само тргнете го, измијте и повторна употреба како што е нов производ што го прави многу ефикасен дури и во најчистите средини. Тешката градба на памук и спандекс обезбедува меко амортизирање помеѓу мебелот и подот. Високо испружено плетено. Погодно за сите форми на нозе. Нека го заштити нашиот кат посовршено. Чорапите за нозе за мебел лесно можат да се користат и да се мијат машини без проблеми. Само тргнете го, измијте и повторна употреба како што е нов производ што го прави многу ефикасен дури и во најчистите средини. Направено од трајна ткаена флексибилна ткаенина. Подлогата нема да падне. Може да се повтори триење на земја. Го врти вашето прекрасно дрво/плочки подот. Арпет и мебел нога од изгребана. Врвот на бучавата при движење на столот. ЕТ столот непречено лета.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи