.

.

New
2 парчиња - торба за спортска рака, торба за мобилни телефони, машка и женска торба за рачен зглоб, торба за водоотпорна рака на отворено

2 парчиња - торба за спортска рака, торба за мобилни телефони, машка и женска торба за рачен зглоб, торба за водоотпорна рака

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

[Применливо сценарио] Се применува за активности на отворено, како што се трчање, фитнес, велосипедизам, итн., Мала торба за рака, голем капацитет и сите предмети потребни за излегување не се изгубени. [Нема повеќе расфрлани артикли] Зимпер со висок квалитет се користи за ефикасно да се обезбеди дека патентот нема да се лизне и предметите ќе бидат расфрлани за време на спортот и слободното време. [Резервација на дупката за слушалки] ви овозможува да уживате во музика и музика како што сакате за време на вежбањето. [Висока еластична велкро] Силниот врзувачки опсег ефикасно се вклопува, разумно ја прилагодува затегнатоста и ефикасно ја стабилизира торбата за рака. [Ткаенина за дишење] Направено е од ткаенина за нуркање, која е удобна, дишење и потк на пот, и поудобно за употреба во текот на летото. Ако имате какви било прашања, испратете ни е -пошта. Ви посакувам среќен шопинг. [Применливо сценарио] Се применува за активности на отворено, како што се трчање, фитнес, велосипедизам, итн., Мала торба за рака, голем капацитет и сите предмети потребни за излегување не се изгубени. [Нема повеќе расфрлани артикли] Зимпер со висок квалитет се користи за ефикасно да се обезбеди дека патентот нема да се лизне и предметите ќе бидат расфрлани за време на спортот и слободното време. [Резервација на дупката за слушалки] ви овозможува да уживате во музика и музика како што сакате за време на вежбањето. [Висока еластична велкро] Силниот врзувачки опсег ефикасно се вклопува, разумно ја прилагодува затегнатоста и ефикасно ја стабилизира торбата за рака. [Ткаенина за дишење] Направено е од ткаенина за нуркање, која е удобна, дишење и потк на пот, и поудобно за употреба во текот на летото. Ако имате какви било прашања, испратете ни е -пошта. Ви посакувам среќен шопинг. Применлив пол : Машки/Femalearticle No : Double T-Arm Bagmaterial : Diving Clain Size : 10 * 18 CMCapacity : Голем 4-6,5 инчен универзален сцена : Sportsmatery : Нуркачки материјал Функција : Вклучување на Storagefunction : Складирање на мобилен телефон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи