.

.

New
Тема во Велика Британија и Лондон со натписи Бејни Кап

Тема во Велика Британија и Лондон со натписи Бејни Кап

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : ★ Оваа капа е висококвалитетна полиестерска ткаенина, многу мека и удобна, со добра еластичност, може добро да ја завитка главата и да ја задржи главата топла. Карактеристики : ★ Нашите капи доаѓаат во трендовски и модерни отпечатоци во класичен основен стил кој е убав и функционален. Ги покрива ушите и ја одржува главата топла, што ја прави стилска разноврсна и топла алатка за пролет, есен и зима. Големина : ★ Оваа капа е достапна само во една големина. Должина на една големина- капаче 26,8 см/10,6in, висина на капа 28 см/11in. Повод : ★ Идеално за кампување, пешачење, велосипедизам или каква било активност на отворено, оваа капа со качулка ќе ве одржува топло во секое време. Исто така е одличен подарок за пријателите и семејството, особено во специјални прилики. Упатства за перење : ★ Препорачано миење на рацете, не впивајте долго време, не бели, а температурата на растворот за перење не треба да надминува 45ºC. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ова е ладно пулвер Hat.Trendy и модерни отпечатоци го покажуваат вашиот темперамент, меката ткаенина ве прави удобно да го носите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи