.

.

New
Мапа африкански континент црна четка за заби, држач за пенкало за пенкало, чаша за моливчиња за молив

Мапа африкански континент црна четка за заби, држач за пенкало за пенкало, чаша за моливчиња за молив

DEN 400.00

Стока
Во продавницата

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz);. Класификација : Казри, четка за заби, кригла. Карактеристики : -Мали -Функционален држач за цилиндар; -Поделен бел држач надвор за слика; -Strong и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; -Модерн, едноставен дизајн : Одлично за поголемиот дел од бирото или домашниот Dãcor; -Призирајте за уредување на вашата работна маса, бројач, гардероба или табела дома или во канцеларија; -Сопочит за различни прилики во секојдневниот живот, како што се кригла за пиење, стакло за заби, складирање на најважни работи и алатки, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Количина на пакет : 1 x Penholder. Size : 8.2 cm (3 inch) in diameter;9.6 cm (4 inch) in height;350 ml (12oz);Classification : Penholders, Toothbrush, Mug Feature : -Multi-functional cylinder holder-Bright white holder outside for image-Strong and Керамал со висок квалитет : издржлив да се користи-модерн, едноставен дизајн : Одлично за поголемиот дел од бирото или домашното прилагодување за уредување на вашата работна маса, бројач, гардероба или табела за дома или во канцеларија-искористен за различни прилики во секојдневниот живот, секојдневно, во секојдневниот живот, како што се кригла за пиење, стакло за заби, складирање на канцелариски најважни работи и алатки, па дури и садење цвеќиња. Чаша, канека, чаша чај, млечна чаша, керамичка кригла, роденденски подарок, посакувајте да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи