.

.

New
Слатка Jојо Дизајнс Хантер Грин Бохо стрела Девојче Девојче ќебе кое прима безбедносно новороденче дете, расадник за расадници, шетач на седиштето со меки меки бел?

Слатка Jојо Дизајнс Хантер Грин Бохо стрела Девојче Девојче ќебе кое прима безбедносно новороденче дете, расадник за расадници,

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

30in. x 36in. Ќебето е дизајнирано со употреба на ловци зелена и бела шумска чинија бохо стрела со микрофибер печатење и се свртува кон мекото бело минки. Лесното ќебе е доволно мало за да се фрли во вашата торба, но доволно големо за да го завитка вашето бебе во loveубов. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Координира со слатки Jојо дизајнира расадник декор и додатоци. 30in. x 36in. Ќебето е дизајнирано со употреба на ловци зелена и бела шумска чинија бохо стрела со микрофибер печатење и се свртува кон мекото бело минки. Лесното ќебе е доволно мало за да се фрли во вашата торба, но доволно големо за да го завитка вашето бебе во loveубов. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Координира со слатки Jојо дизајнира расадник декор и додатоци. Babyојо дизајни за бебиња за бебиња имаат исклучително меко чувство што е совршено за новороденчиња, новороденчиња и мали деца. Меки, ситнички и убаво изработени, овие ќебиња имаат ексклузивни обрасци и дизајни и можат да се користат како безбедносно ќебе, примање ќебе, капаче за шетачи, покривка на седиштето на автомобилот или ќебе за време на стомакот. Овие лесни и лесни на ќебињата се мора да ги имаат за секој родител или расадник и прават совршен подарок за туш за бебиња. Не заборавајте да добиете дополнително ќебе за резервна копија, така што вашето малечко сè уште може да го има своето „loveубезно“ дури и кога треба да се измие.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи