.

.

New
Слатка Jојо Дизајнс Сајџ Грин Бохо цвет цветно девојче меко бебе ќебе кое прима шетач за безбедност, кој е новороденче, новороденче, патувања за новороденчиња

Слатка Jојо Дизајнс Сајџ Грин Бохо цвет цветно девојче меко бебе ќебе кое прима шетач за безбедност, кој е новороденче, новороденче,

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

30in. x 36in. Blек е дизајнирано со употреба на мудрец зелена и слонова коска од цветни цветни излитени шик боемски акварели градина, четкана микрофибер печатење и се свртува кон мека бела минки. Лесното ќебе е доволно мало за да се фрли во вашата торба, но доволно големо за да го завитка вашето бебе во loveубов. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Координира со слатки Jојо дизајнира расадник декор и додатоци. Babyојо дизајни за бебиња за бебиња имаат исклучително меко чувство што е совршено за новороденчиња, новороденчиња и мали деца. Меки, ситнички и убаво изработени, овие ќебиња имаат ексклузивни обрасци и дизајни и можат да се користат како безбедносно ќебе, примање ќебе, капаче за шетачи, покривка на седиштето на автомобилот или ќебе за време на стомакот. Овие лесни и лесни на ќебињата се мора да ги имаат за секој родител или расадник и прават совршен подарок за туш за бебиња. Не заборавајте да добиете дополнително ќебе за резервна копија, така што вашето малечко сè уште може да го има своето „loveубезно“ дури и кога треба да се измие.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи