.

.

New
Азиеда 3 x 'пингвин во шал' моливчиња на столар

Азиеда 3 x 'пингвин во шал' моливчиња на столар

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Еколошки моливчиња, направени од сертифицирано дрво од FSC. Секој молив има уникатна овална форма за удобен зафат. Се одликува со прекрасен дизајн од еден од нашите талентирани уметници. Средно олово за точно означување на изработка на различни површини. Пакет од 3. Овој пакет од 3 моливчиња на столар има еден од нашите прекрасни печатени дизајни. Секој молив има рамна, овална форма која е специјално дизајнирана да биде удобна и лесна за зафаќање додека е стабилен на нерамни површини. Овие уникатни моливи се одличен додаток на кој било проект DIY и занает или само за да се истакнат на работа. Нашите моливи се направени од дрво овластено од ФСЦ, што значи дека тие се одржливо и одговорно извори. Големина : Ширина : 15mmheight : 175mmdepth : 7mm Ве молиме Забележете : Овие моливи се испраќаат непречено за безбеден транзит.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи