.

.

New
Симпатична Розова Аксолотл Корпа За Перење Преклоплива Кеса За Перење Алишта Со Рачки

Симпатична Розова Аксолотл Корпа За Перење Преклоплива Кеса За Перење Алишта Со Рачки

DEN 326.24

Стока
Во продавницата

Оксфорд Ткаенина. Произведено во САД Или Увезено. Корпата за перење е изработена од најдобриот материјал, кој е водоотпорен и отпорен на влага. Двете страни на корпата за перење се опремени со интимни ремени за раце, кои се погодни за носење работи и нема да паднат. Корпата за перење што се склопува е лесна за преклопување рамно за да заштеди простор и лесна за носење кога не е во употреба или кога треба да ја транспортирате. Оваа Платнена Тенка Пречка за Перење е совршена за чување предмети во вашиот дом, канцеларија, студентска соба, студентски дом, кампер, стан, хотелска употреба, детска градинка и помошна просторија или за мода за патување. За овој производ се препорачува миење раце. Ако наидете на други прашања за време на купувањето, ве молиме испратете ни е-пошта и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Пречка за перење алишта изработена Од Оксфордска ткаенина, отпечатена со модерни и интересни дезени, е многу погодна за чување облека во просторијата или како торба за складирање работи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи