.

.

New
Зоенху 10 парчиња 3,6 x 2,5 инчи и 9 x 2,5 инчи магнетна лента, алатки за магнет од не'рѓосувачки челик

Зоенху 10 парчиња 3,6 x 2,5 инчи и 9 x 2,5 инчи магнетна лента, алатки за магнет од не'рѓосувачки челик

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен не'рѓосувачки челик - изработен од материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, кој има долг живот, може да се заглави на која било метална површина. Силен магнетизам - магнетните фиоки за алатки се супер силни, а фиоките можат да се користат наопаку, странично, на страната на алатките и др. Магнетната основа се придржува на металните површини, кога работите. Широк спектар на примена - спречете ги деловите и алатките да бидат погрешно поставени или изгубени за време на работата. Суштински артикли за електронска поправка, хобисти или работници, што ви овозможува да ја поправите вашата опрема без да изгубите мали делови. Комплет за меки гумени магнети - Комплетот за фиоки за магнетни делови вклучува меко гума на долниот капак за да се спречи гребење на опремата, лизгање и гребење. 10 фиоки за магнет како сет-Постојат 5-парчиња 3,6 (л) x 2,4 (w) x 0,8 (ч) инч и 5-парчиња 14 (л) x 6,5 (w) x 0,95 (ч) сантиметар со магнет, Може да се стават големи и мали делови. Идеално за употреба на автомобилска, гаража и работилница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи