.

.

New
Костим за миленичиња од Rasta Imposta Techno Techno Pet

Костим за миленичиња од Rasta Imposta Techno Techno Pet

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Virtualубов со виртуелно кутре : Одличен ретро костум што ги претставува сите одлични игри со џеб! Одлично за ретро забави!. Забавни детали : Доведете го вашето роботско милениче во живот, облечена во оваа забавна техно костум за миленичиња, создаден од Раста Импоста!. Дизајн : Костимот се печати само на предната страна и има јака на вратот со затворање на велкро. Вклучува и вклопуваат : Вклучува едно парче тело и им одговара на жените големини со 4-10. Сребрените хеланки не се вклучени. Димензии : Костумот како истрошени мерки 29,5 "во должина x 23" во ширина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи