.

.

New
Tuduoms жени летни пот -шорцеви удобни атлетски шорцеви влечејќи еластични обични шорцеви салата со високи половини кои трчаат тери шорцеви сиви

Tuduoms жени летни пот -шорцеви удобни атлетски шорцеви влечејќи еластични обични шорцеви салата со високи половини кои трчаат

DEN 108.64

Стока
Во продавницата

20 '' Хип : 108cm/42.09 '' Должина : 105cm/41. Уживајте во вашиот шопинг !!. Summerенски летни шорцеви за пот удобни атлетски шорцеви влечејќи ги еластичните обични шорцеви салата со високи половини што трчаат тери шорцеви - добредојде до продавницата за Тудум ♔ (◕ˇ∀ˇ◕) Имајте убаво време на шопинг, благодарам многу! (›´ω`‹) Сезона : лето, пролет, есен, зимски пол : Womenените/мажите Стил : Обично она што го добивате : 1 x Panенски пантолони Како да се мијат : Рачно миење ладно, виси или се суши - Големина Белешка - Големина : S САД : 4 Велика Британија : 6 ЕУ : 36 половината : 64cm/25.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи