.

.

New
Miimall за Samsung Galaxy Z преклопи 4 куќиште со S пенкало, z Fold 4 Case+Stylus Pen со држач за пенкало+Заштитник на калено стакло екран+сеопфатно кожен случај за Samsung Galaxy Z Fold 4 2022

Miimall за Samsung Galaxy Z преклопи 4 куќиште со S пенкало, z Fold 4 Case+Stylus Pen со држач за пенкало+Заштитник на калено

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Кожен материјал со висок степен, сјајна електропланирана рамка, стилски и уникатен дизајн, сите го прават вашиот телефон да изгледа поелегантно и благородно, што е најдобриот избор за вашиот Samsung Galaxy Z Fold 4. 【Ослободете ги рацете, уживајте во секој момент】 со Kickstand, случајот „Фолд 4“ може да се претвори во таблета во секунди, ослободувајќи ги рацете за да гледате филмови и видео разговор и да уживате во визуелните ефекти на големиот екран во секое време. 【3 во 1 дизајн】 Случајот Samsung Galaxy Z преклопен 4 е изработен од висококвалитетен кожен материјал, опкружен со позлатена граница на розово злато и калено стакло на предниот екран. Се разбира, ако не треба да го користите држачот за пенкало, исто така можете да се префрлите на шарката без држачот на пенкалото, давајќи повеќе опции. Покрај тоа, поддржувајте безжично полнење. 【Вклучува пенкало за капацитивност】 Врвот на капацитетното пенкало е изработен од мек силиконски материјал, кој може да се напише непречено и нема да го гребе екранот. Покрај тоа, вклучена е шарка со слот за пенкало. 【Креативни две шарки】 Два вида на школки со шарки се достапни, шарки со слот за пенкало и шарка без слот за пенкало. Покрај тоа, поддржувајте безжично полнење. 【Вграден заштитник на екран на калено стакло】 Case Galaxy Z преклопување 4 има вграден траен заштитник на екран со стакло од 9 часа со 99,99% јасност и висока чувствителност, што не само што го одржува оригиналното искуство на допир и визуелното искуство, туку и го штити вашиот Телефонски екран од капки и пукнатини и гребнатини на површини и секојдневно носење.【Вклучува пенкало за капацитивност】 Врвот на капацитивното пенкало е изработен од мек силиконски материјал, кој може да се напише непречено и нема да го гребе екранот. Пенчето може да се користи за пишување, цртање и деловна канцеларија, што не само што го прави поудобно да го користите вашиот телефон, туку и го прави вашиот живот пообоен. Слотот за пенкало се наоѓа на шарката на случајот „Фолд 4 S пенкалото е поудобно за употреба и носење. Кожен материјал со висок степен, сјајна електропланирана рамнина, стилски и уникатен дизајн, сите го прават вашиот телефон да изгледа поелегантно и благородно, што е најдобриот избор за вашиот Samsung Galaxy Z преклоп 4. Слотот за пенкало се наоѓа на шарката на случајот „Фолд 4 S пенкалото е поудобно за употреба и носење. 【Креативни две шарки】 Два вида на школки со шарки се достапни, шарки со слот за пенкало и шарка без слот за пенкало. 【Ослободете ги рацете, уживајте во секој момент】 со Kickstand, случајот „Фолд 4“ може да се претвори во таблета во секунди, ослободувајќи ги рацете за да гледате филмови и видео разговор и да уживате во визуелните ефекти на големиот екран во секое време. Овој посебен дизајн не само што го прави вашиот телефон да изгледа повеќе сјаен, стилски и привлечен, туку го штити вашиот телефон од капки во 360 степени, што секогаш го прави вашиот Galaxy Z преклопен 4 да се истакне меѓу толпата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи