.

.

New
Женски врвови облечени обични v вратот без ракавички Туника Топ летни резервоа

Женски врвови облечени обични v вратот без ракавички Туника Топ летни резервоа

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

7-12 дена испорака. Светлосна тежина и удобен материјал од шифон од швајцарски точки ќе ве одржуваат ладно цело лето. Чифонска материја со плетен и шик дизајн, давајќи му на резервоарот додадена талент. Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со големина, предлагаме да купите една големина поголема. Направени во САД и увезени.01 '' Должина : 66см/25. Дури и да го направите како подарок за вашите пријатели е убав избор. -Изработено во САД и увезени.88 '' Должина : 70см/27. Тоа е проточно и ласкаво за обичен секојдневен изглед или фустан. Направени во САД и увезени. Големина : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 94см/37. ❣ 【Моден дизајн】 : Преден смајлен дизајн , , Halter Ruffle Trim Deckline , клуч за заклучување и повлечете го затворањето.56 '' Големина : xxl Големина. Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со големина, предлагаме да купите една големина поголема. ❣ 【Секое окејон】 : Тоа е едноставен, но никогаш не застарен стил на резервоарот. 2023 зделки на премиерот. ❣ 【Водич за појавување】 : Погоден е за луѓе од кој било вид на тело и која било професија. ❣ 【Материјал】 100% полиестер. Top 【Tops Tops Type Type】 : женски врвови без ракави облечени. ❣ 【Водич за појавување】 : Погоден е за луѓе од кој било вид на тело и која било професија. Можете дури и да го поставите под омилениот женски палто во пролет/зима. Чифонска материја со плетен и шик дизајн, давајќи му на резервоарот додадена талент. ❣ 【Моден дизајн】 : Преден смајлен дизајн , , Halter Ruffle Trim Deckline , клуч за заклучување и повлечете го затворањето. Можете дури и да го поставите под омилениот женски палто во пролет/зима. ❣ 【Секое окејон】 : Тоа е едноставен, но никогаш не застарен стил на резервоарот. Тоа е проточно и ласкаво за обичен секојдневен изглед или фустан. ✔ Различни стилови, големината е различна, видете ја табелата со големина прикачена на сликата. Белата школка врвови за жени. (✿◠‿◠)-Добредојдовте да купите во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг ★★★ ★★★ Најдобри желби за вас ★★★★ - - Ве молиме, повикајте се на нашата големина на сликата што ја нудиме, а не на табелата со големина. Може да оди одлично со деловна облека, како што се здолниште за прегрнување на колкот, панталони со широко нозе, исто така префектот се вклопува со фармерки, хеланки, шорцеви, капи. Top 【Tops Tops Type Type】 : женски врвови без ракави облечени. Лесно одговарајте на што било во вашата гардероба. Доволно долго за да го покрие задникот.Соф и ткаенина што е пријателска со кожата со истегнување, тоа е дише, лесен и удобен за носење цел ден.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи