.

.

New
Didvsоуха Девојки девојки џез танцувачки фустан сјајни sequine sequine halter mesh splice balllet dancewear фигура на мраз лизгање фустани

Didvsоуха Девојки девојки џез танцувачки фустан сјајни sequine sequine halter mesh splice balllet dancewear фигура на мраз лизгање

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Само миење на рацете. Фустанот за уметничко лизгање е изработен од полиестер, sequins и материјал од тул, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Флесните sequins леотарски фустан, без ракави, истегнати мрежни вметнувања создаваат деколте за илузија. Меша спојување на половината. Заштитени со прицврстување на копчињата за печат. 1 слоја со високи здолништа со високи половини прикачени околу половината. Со постава за удобно носење. Модерна и стилска танцувачка облека за вашата девојка. Погодно за уметничко лизгање, уметничко лизгање, лизгање на ролери, перформанси на сцената, итн. -| градите - | половината - | - деколте до препоните - 6 | - 6 години - | - 23.0 "/58cm - | - 20,5"/52cm - | - 18.0 "/46cm - 8 | - 8 години - | - 25.0 "/63cm - | - 22.0"/56cm - | - 19.0 "/48cm - 10 - | - 10 години | - 27.0 "/68cm - |- 24.0 "/61cm - | - 20,5"/52cm - 12 - | - 12 години | - 29.0 "/73cm - | - 25,5"/65cm - | - 22.0 "/55см - 14 - | - 14 години | - 30.0 "/78cm-|-27.5"/70cm-|-23.0"/59cm-.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи