.

.

New
Ymosrh модни јакни за мажи зимски тенок стилски ров палто со двојно гради долги јакни со палто

Ymosrh модни јакни за мажи зимски тенок стилски ров палто со двојно гради долги јакни со палто

DEN 614.24

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% мешавина од памук. Увезени. Забележете дека оваа големина на палтото работи мала, можете да изберете големини. Полиестерска обвивка. Затворање на копчињата. Машински миење. Менс палто Обичен палто со долга јакна, изработена од мека, лесна, удобна и издржлива ткаенина. Карактеристики на јака од тревога, затворање на шишиња со двојни гради, долги ракави, две страни големи џебови, ровови за пролет, есен и зима. Овој машко палто за ровови е погоден за обичен, формален, деловен, работа, канцеларија, затворен, на отворено, секојдневно, датира, работи, патувања и така натаму. Совршено се совпаѓаат со фармерките, обичните панталони, панталоните за фустани, џемпери, џемпери за обичен моден изглед. Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате и ако сакате повеќе простор за носење со кошули, џемпери, џемпери, можете да изберете 2-3 големини нагоре. Описи : 1. Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, екстремно меки и удобни, доволно издржливи за вашето секојдневно носење.2.Овој случајни палта Класичен стилски и моден дизајн ве прават да изгледате попривлечно.3.Пефектниот натпревар со панталоните за фустани, случајно панталони, фармерки, итн . Есен, зима2. побор : мажи, возрасни3.occasion : дневно, формално, работно, атлетика4. Упатства за миење : Преферирано миење на рацете, машина за миење машини : 1. Ако сакате повеќе простор за носење со кошула, џемпер, џемпер, можете да изберете 2-3 големини нагоре.2. Ве молиме, дозволете грешка од 0,4-1,2 инчи, поради рачно мерење, локации и истегнување на ткаенини.3.Којлорот може да биде полесен или потемен, заради различниот приказ на компјутер, заради различни резолуции . Боја : Црна големина : Средните промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи